home

 

Нижньобурлуцький музей

У 70-80-х роках минулого століття зусиллями педагогів та учнів Нижньобурлуцької неповної середньої школи під керівництвом директора, ентузіаста-краєзнавця Алли Олександрівни Лєбєдь у місцевій школі було створено краєзнавчий музей села Нижній Бурлук. У ньому важливе місце займає етнографічна експозиція, де зібрано унікальні експонати – ткацький станок і прядка, домоткане полотно і вироби з нього, селянський одяг наших предків, різноманітні знаряддя праці і предмети побуту. Не менш насиченою є експозиція періоду Великої Вітчизняної війни, де зібрані відомості про земляків-учасників війни, в тому числі тих, хто з фронту не повернувся. Тут же можна побачити різноманітні експонати, які мають  безпосереднє відношення до періоду війни та бойових дій на території Нижньобурлуцької сільради.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко