home

 

Прапор району

Опис прапору району
Прапор району являє собою прямокутне полотнище (відношення ширини до довжини 2:3) розділеного по горизонталі на дві рівні частини. Верхня частина – малинового кольору, а нижня – світло зеленого кольору.
Прапор обрамлений китичною тісмою жовтого кольору.

Додаток 4
до рішення ХІІІ сесії ХХІІІ скликання
від 24 квітня 2001 року

ПОЛОЖЕННЯ
про прапор Шевченківського району

1. Прапор Шевченківського району є символом, що відображає історію й традиції району.
 

2. Прапор району являє собою прямокутне полотнище (відношення ширини до довжини 2:3) розділеного по горизонталі на дві рівні частини. Верхня частина – малинового кольору, а нижня – світло зеленого кольору. Прапор обрамлений китичною тісмою жовтого кольору.
 

3. Еталонні зразки прапора знаходяться в Шевченківській районній раді та районній державній адміністрації.
 

4. Прапор району піднімається:
- на будинках, де проходить сесія районної ради, у сесійному залі на весь період сесій;
- на будинках районної ради, районної державної адміністрації – постійно.
 

5. Прапор району може підніматися:
- на будинках органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, закладів, організацій, підприємств Шевченківського району в дні державних і місцевих свят, прийомі офіційних делегацій, на спортивних змаганнях. Зображення прапора може бути використане при виготовлені друкованої та рекламно-сувенірної продукції.
 

6. Використання зображення прапора здійснюється з умови отримання дозволу, який видається головами райдержадміністрації та районної ради. Дозвіл або письмова відмова з зазначенням її причини видається протягом одного місяця з моменту подання заяви. Термін дії дозволу 1 рік. Після закінчення терміну дії необхідно отримати дозвіл на наступний період.
 

У дозволі визначається комерційна або некомерційна мета використання, зображення прапора. У разі визначення мети як комерційної, заявник зобов’язується сплачувати збір за використання місцевої символіки у розмірі, визначеному радою за місцем юридичної адреси заявника.
 

7. Прапор району при одночасному підняті з державним прапором України не повинен перевершувати його за параметрами.
 

8. Контроль за виконанням цього Положення покласти на заступника голови районної ради Б.І. Тарасенка.
 

 

Заступник голови
районної ради                                                                               Б.І. Тарасенко

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко